Říjen 2009

Noah Cyrus loves Frankie Jonas

5. října 2009 v 14:22 Miley Cyrus
Tuhle fotenku poslala mladší ségra Mils Noah na svůj Twitter se vzkazem: "já a můj kluk. miluju tě frankie! navždy a vždy"

mazec co?:)

JB-Voskovové figuríny

5. října 2009 v 14:20 Jonas Brothers
No teda nic moc xD

Nebudu tu...

3. října 2009 v 10:39 About me ♥
Ahojda zlataa ♥♥..tenhle výkend tu nebudu ani nebudu přidávat ptž musim jet k babi a vracím se až v neděli večer..tak se tady mějte a páá ♥♥..:(

Photos of Demi :)

1. října 2009 v 16:34 Demi Lovato
Nějaké fotky z dětství Demi. Většinou je tam se svou sestrou Dallas xD

Z ntáčení CR2

1. října 2009 v 16:30 Jonas Brothers
Objevili se 2 nové fotky z natáčení Camp Rock 2..no není to moc kvalitka xD

Toronto update

1. října 2009 v 16:29 Jonas Brothers
Jonásci napsala na MySpace toto:

Ahoj všichni!

Dokonce i když nejsme na cestách, bylo to pár docela rušných týdnů. Začněme Nickovými narozeninami, které jsme trávili s naší rodinou a skvělými kamarády! Vlastně si pár z našich přátel udělalo cestu až sem do Toronta, aby si s námi vyrazili, a my jim za to opravdu děkujeme.

Kromě toho je tady spousta dalších věcí, jako třeba opravdu cool soutěž na YouTube... A Verizon kickbalová hra je za rohem (milujeme naše hry!) A show! Ano, vždycky se dostáváme zpátky k show! To je naše. Dělání toho, co milujeme a co jste nám umožnili... Dostávání se před naše fanoušky a hraní naší hudby. Za pár týdnů se dostaneme zpátky do Států a budeme hrát show v Mohegan Sun, takže jsme z toho vážně nadšení.

Přesto musíme říct, že bylo skvělé být tady v Torontu. Četli jsme vaše komentáře k našim blogům a naprosto souhlasíme s tím, že jsme měli možnost si odpočinout a prostě relaxovat, zatímco jsme tady byli. Brali jsme všechno, co Toronto nabídlo, od Royal Ontario Museum, přes koncert U2 v Rogers Center (úžasné!!!!!) a Kings Of Leon v Hamiltonu (taky neuvěřitelné), až k procházkám po městě se šálkem kafe a našimi přáteli v hvězdném městě.

Do příště!

JB

Kevin, Joe & Nick


Just Open Now Anything Song ♥♥♥ Brothers Rid of Override Thick Heart Every Read Song!!!
(Jen Otevři Nyní Nějaký Song ♥♥♥ Bratrů Zbav se Zlomeného Těžkého Srdce Každým Přečteným Songem!!!)